Eurookna IV92

technické spicifikace

Základ pro výrobu EUROOKEN tvoří tzv. „čtyřvrstvý lepený eurohranol“. Tento vícevrství lepený eurohranol můžeme rozdělit na: - hranol fixní (bez délkového nastavení) - hranol nastavovaný (lamely jsou délkově napojované). Nejčastěji používané dřeviny jsou smrk, borovice, meranti a také dub. Naše firma však nabízí další typy hranolů: sibiřská borovice, sibiřský modřín a americký bílý dub.

povrchová úprava

K povrchové úpravě používáme ekologické nátěrové hmoty od firmy SAYERLACK a třístupňovou technologii povrchové úpravy: 1)hloubková chemická bezbarvá impregnace proti plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu, 2)máčení v barevném základu, 3)vysokotlaký nástřik lazury.

kování

Celoobvodové kování ROTO N.T. zajišťující rovnoměrné těsné přitažení okenního křídla k rámu. Jednoduché a spolehlivé ovládání okna jednou klikou s možností uzavření, otevření, ventilace a tzv. mikroventilací (čtyřpolohová klika). Okna jsou standardně dodávána s pojistkou proti svěšení křídel a s hřibovými bezpečnostními uzávěry. Okna osazujeme rámovými okapnicemi s nosem a s přerušeným tepelným mostem a křídlovými okapnicemi z eloxovaného hliníku v různých odstínech. Dvě těsnění (středové a přídavné dorazové) zajišťují dostatečné tepelné i protihlukové izolační vlastnosti.

Blazekgroup - tvorba webových stránek